новини

21.07.2023
Звіт компанії Дальнобой

Звіт про управління компанії Дальнобой

докладніше
14.04.2023
Графік роботи на Великдень

Важливо: у зв'язку з Великоднем, 17 квітня (понеділок) – вихідний день в мережі СТЦ Дальнобой.

докладніше
29.12.2022
Звіт компанії Дальнобой

Звіт про управління компанії Дальнобой

 

докладніше
24.03.2022
Ми працюємо!

Доброго дня, ми з України! Дорогі наші клієнти, ми поступово відновлюємо роботу СТЦ Дальнобою. Вже працюють сервіси: у Вінниці, Дніпрі, Кременчуці, Дублянах, Мукачеві, Одесі, Полтаві,  Хмельницькому та Черкасах.

докладніше
24.06.2021
Вантажні шини: різні сегменти і якість

Сьогодні для українських перевізників доступний  широкий вибір вантажних шин за різною ціною та якістю. Всі шини ділять на три сегменти: преміум, економ та бюджет. У кожного з сегментів шин є свої переваги і недоліки. Розберемося, які особливості кожного із них.

докладніше
30.04.2021
Графік работи на травневі свята

Звертаємо Вашу увагу, що 3, 4 та 10 травня 2021 року всі СТЦ Дальнобою працюють за скороченим графіком з 09:00 до 15:00.

докладніше
22.12.2020
Звіт Дальнобой

Звіт про управління компанії Дальнобой

докладніше
04.08.2020
Корисно знати: для чого потрібні перестановки коліс?

Під час руху на різних позиціях транспортного засобу (ТЗ) шини зношуються з різною інтенсивністю. Якраз перестановка необхідна для розв'язання цієї проблеми — неоднакового ступеня зносу шин на різних позиціях ТЗ.

докладніше
04.08.2020
Безкоштовні ремонти шин в Дальнобої: все просто як 1-2-3

Наші клієнти взагалі не думають про ремонт захищених шин, які придбані в Дальнобої. Тому що ці турботи ми беремо на себе.

докладніше
28.11.2019
Корисно знати: скільки разів можна ремонтувати шину?

Виробники вантажних шин дозволяють ремонтувати одну шину не більше трьох разів

докладніше
23.08.2019
Про що розповість код DOT на шині?

Дізнатися дату, завод і країну виробника вантажних шин насправді досить просто – знайдіть на боковині шини маркування DOT і розшифруйте потрібну для вас інформацію.

докладніше
15.08.2019
Навіщо робити фініш-балансування?

На звичайному стенді балансується пара «шина-диск». Коли колесо встановлюють на автомобіль, воно працює разом зі ступицею, гальмівним диском або барабаном. У цих деталей можуть бути власні дисбаланси, які якраз і усуває фініш-балансування.

докладніше
12.08.2019
Корисно знати: що означає напис на боковині шини «TRAILER USE ONLY»?

Напис «TRAILER USE ONLY» перекладається з англійської як «використовувати лише для причепів».

докладніше
08.08.2019
Шинна наука: як правильно змонтувати шину на диск

На перший погляд, монтаж шин здається простою процедурою. Але насправді без професійних навичок, знань та спеціального обладнання виконати правильний шиномонтаж неможливо. А саме від якості установки шин залежить не лише їх довговічність, але й безпека в дорозі. Ми розглянемо деякі моменти професійного шиномонтажу та розкажемо, як перевірити, чи правильно установлені ваші шини.

докладніше
01.08.2019
І знову здрастуйте: фахівці Giti Tire завітали в Дальнобой

Нещодавно у центральному офісі Дальнобою ми зустрічали особливих гостей — друзів та партнерів з корпорації Giti Tire. Це — Марек Клавач, директор з продажів та Філіп Хадерер, технічний менеджер з розвитку бізнесу. Кілька разів за рік нам випадає нагода безпосередньо поспілкуватися з офіційними представниками компанії Giti Tire, щоб обговорити поточні питання, зібрати відгуки про експлуатацію шин та розповісти про нові розробки.

докладніше
04.07.2019
Весело і спортивно: команда Дальнобою на 27-му «Пробігові під каштанами»

26 травня 2019 року Команада Дальнобою підтримала найбільший спортивно-благодійний проект – «Пробіг під каштанами», який проходив цього року 27-й раз і об'єднав рекордні 20 000 осіб навколо однієї  ідеї – допомоги маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

докладніше
04.07.2019
Дальнобой на виставці АГРО-2019

Компанія Дальнобой взяла участь у головній агропромисловій події року –XXXI Міжнародній виставці «Агро-2019», яка відбулася в Києві 4 – 7 червня 2019 року в Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ). Участь у заході  взяли близько 1300 компаній із 15 країн світу.

докладніше
17.05.2019
Ми переїхали! Філія «Дальнобой-Харків» − відтепер за новою адресою

З радістю повідомляємо вам, що відтепер сервісно-технічна станція «Дальнобой-Харків» знаходиться за новою, більш зручною адресою: м. Харків, просп. Московський, 297-б (територія транспортної компанії ТОВ «МІРАННА»). Ласкаво просимо!

докладніше
12.11.2018
Зустрічайте якісні японські шини Falken в мережі Дальнобой!

Вже у першому кварталі 2019 року українські перевізники матимуть можливість придбати японські вантажні шини за прийнятною ціною в мережі Дальнобой.

докладніше
09.11.2018
Якщо вчитися, то у кращих: переймаємо досвід фахівців Josam

Ми цінуємо і підтримуємо тих співробітників, які готові навчатися і разом з нами змінювати сферу шинного бізнесу і світ на краще. Тому навчанню співробітників ми приділяємо особливу увагу. Так, нещодавно наші фахівці пройшли курси з підвищення кваліфікації та навчання з автосервісу від компанії «Гроцький Транс Експедиція» — офіційного представника швецької компанії Josem в Україні.

докладніше
09.11.2018
Топ‑10 запитань, які найчастіше нам ставлять клієнти

Клієнти часто цікавляться у наших фахівців, як правильно експлуатувати шини та що означають ті чи інші позначки на шинах. Ми вибрали кілька найбільш цікавих, на наш погляд, запитань наших клієнтів і попросили Ігоря Бикова, керівника експертно-технічного відділу Дальнобою, відповісти на них.

докладніше
24.10.2018
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТИЖНЯ АКЦІЇ «ВЕДУЧІ ШИНИ ЗАМІНЯЙТЕ — ЛЕГКОВІ ЗИМОВІ ВИГРАВАЙТЕ!»

Вітаємо Ларису Зубову (компанія «Балтік Граунд Сервіс ЮА») з виграшем комплекту зимових легкових шин Bridgestone Blizzak від Дальнобою!

докладніше
24.09.2018
Переможець тижня акції «Ведучі шини заміняйте — легкові зимові вигравайте!»

Вітаємо переможця тижня з виграшем комплекту зимових легкових шин Bridgestone Blizzak!

докладніше
15.03.2018
Перший тент в стилі Giti вже на дорогах України

Відома корпорація Giti Tire, що входить до десятки найбільших світових виробників вантажних шин, спільно з Компанією Дальнобой запустили проект популяризації бренду Giti в Україні шляхом оновлення тенту компанії «Назарет Транс» в стилі Giti.

 
докладніше
15.03.2018
Дальнобой і «Сканія-Україна»: як працює спільна програма на практиці

Близько року тому компанія «Сканія-Україна» і мережа Дальнобой запустили спільний проект, в рамках якого клієнт, що купує автомобіль Scania з шинами Bridgestone в первинній комплектації, має можливість застрахувати шини в мережі Дальнобой абсолютно безкоштовно. Метою цього партнерства є комплексне рішення проблем клієнта — від підбору оптимального автомобіля до повного сервісного обслуговування і довічної страховки шин.

докладніше
09.10.2017
Дальнобой на XVIII Міжнародній конференції АсМАП України в Одесі

Компанія Дальнобой взяла участь у XVIII Міжнародній конференції АсМАП України «Міжнародні автомобільні перевезення  – проблеми, шляхи їх вирішення і перспективи розвитку», яка відбулася в Одесі з 5 – 8 вересня 2017 року.

докладніше
27.07.2017
Hayes Lemmerz стає Maxion Wheels

Дві великі світові корпорації з виробництва автомобільних дисків – німецька Hayes Lemmerz і бразильська Maxion об'єдналися під єдиним брендом – Maxion Wheels.

докладніше
19.07.2017
Дальнобой і «Сканія-Україна» на виставці «Агро-2017»

Дальнобой спільно із компанією «Сканія-Україна» взяли участь у XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», яка пройшла в Києві 7–10 червня 2017 року в Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ).

докладніше
03.07.2017
Bridgestone зберігає пальму першості серед світових виробників шин

За минулий рік глобальних змін в рейтингу світових виробників шин не відбулося, за винятком того, що японська Toyo випередила корейську Kumho.

докладніше
20.03.2017
Ідеальний баланс або навіщо робити фініш-балансування

Зазвичай у перевізників не виникає сумнівів, варто балансувати колеса чи ні. Адже балансування вважається однією із найважливіших процедур сервісного обслуговування, яка усуває вібрацію підвіски, кузова, рами,покращує рульове управління і оптимізує витрати пального. А от з фініш-балансуванням не все так однозначно.

докладніше
15.03.2017

У рейтингу міжнародної організації «Всесвітній економічний форум» (ВЕФ) дороги в Україні визнані одними з найгірших у світі. За якістю автомобільних доріг наша країна посіла 134-е місце з 138-ми можливих. Згідно із світовим рейтингом, дороги в Україні гірші, ніж в Мозамбіку і Молдавії.

докладніше
15.03.2017
В Україну прибула перша партія вантажних шин Giti GAM851

Більше півроку тому всесвітня корпорація Giti Tire оголосила про ребрендинг відомого продукту GT Radial і перехід на новий бренд Giti. В Компанію Дальнобой, як до офіційного представника Giti Tire, прибула перша в Україні партія вантажних шин Giti GAM851.

докладніше
28.12.2016
Cвітовий ребрендинг: GT Radial стає Giti

Корпорація Giti Tire заявила про знакову подію для європейського ринку - перейменування бренду GT Radial на Giti. Ребрендинг вантажних шин в Україні буде відбуватися поступово і почнеться із 2017 року.

докладніше
10.11.2016
Розширюємо географію! Нова станція «Дальнобой-Миколаїв»

Раді вам повідомити, що 27 жовтня 2016 року відкрилася нова сервісно-технічна станція «Дальнобой–Миколаїв».

докладніше
06.06.2016
Про що розкаже шина?

А ви знаєте, що означають написи на боковині шини? Сьогодні ми розшифруємо найбільш цікаві та корисні. Ви зможете самостійно легко перевірити країну сертифікації, дату виробництва, допустимий тиск, відповідність завантаження до швидкості вантажних шин.

докладніше
16.05.2016
6 міфів про економію пального на шинах

У кожного перевізника є свої секрети та хитрощі, як за допомогою шин можна зекономити на пальному. Особливо популярними ці історії стають у наших непростих економічних умовах та зростаючих цінах на дизельне пальне. Ми звернулися до спеціалістів, щоб вони прокоментували ці судження і роз'яснили, де правда, а де — вигадка. 
 

докладніше
29.04.2016
Графік роботи на травневі свята

Травневі свята це гарна можливість як слід відпочити, провести час з близькими і відновити сили. Щиро бажаємо вам приємного відпочинку і відмінного настрою! Детальний графік роботи тут:

докладніше
05.04.2016
Yokohama придбала Alliance Tire Group за $ 1,8 млрд

Японська компанія Yokohama Rubber Co., Ltd., один з найбільших виробників гумових покришок і промислових товарів, оголосила про придбання Alliance Tire Group. Ця угода дає можливість компанії Yokohama розширити свій бізнес і вийти на новий ринок сільськогосподарських шин.

докладніше
10.03.2016
Кредит на шини – вигідно та надійно

Ми розуміємо наскільки важливо для наших клієнтів правильно розподіляти гроші. Якщо відстрочка чи розстрочка платежу потрібна прямо зараз – скористайтеся кредитними програмами від наших партнерів.

докладніше
25.01.2016
Готові вилити в кювет кожні 2 літра пального із 100?

Але ж саме це ви робите, коли не стежите за тиском у шинах. Японські інженери експериментально довели, що падіння тиску в шинах на 15–20% призводить до збільшення витрат пального на 1–2%.

докладніше
25.01.2016
Скільки «ходять» ваші шини?

Напевне, це одне із найпопулярніших запитань, яке чують продавці після запитання про ціну на шини. Звісно, більшість продавців знають, якою має бути «правильна» відповідь.

докладніше
11.01.2016
До Києва обмежили в'їзд вантажівок через снігопад

У зв'язку з погіршенням погодних умов з 11 січня, з 7:30 обмежено в'їзд великогабаритної техніки до Києва. Про це повідомляє прес-служба мерії столиці.

докладніше
28.12.2015
Графік роботи філій на Новорічні та Різдвяні свята

Зверніть увагу на розклад роботи філій у святкові дні

докладніше
23.11.2015
До Києва привезли на випробування тридцятиметровий трамвай "Електрон"

Сучасний, низькопідлоговий трамвай "Електрон" українсько-німецького виробництва. Трамвай буде проходити випробування на швидкісній лінії до кінця цього місяця.

докладніше
16.11.2015
Про ситуацію на дорогах України можна дізнатися, звернувшись за телефоном гарячої лінії

Державна служба автомобільних доріг України («Укравтодор») відкрила спеціальну гарячу лінію, зателефонувавши за якою кожен водій зможе дізнатися про проїзд автодорогами України. 

докладніше
10.11.2015
У Києві встановлено близько тисячі камер, що фіксують порушення ПДР

Із 7 листопада у Києві близько тисячі камер будуть фіксувати правопорушення ПДР

докладніше
26.10.2015
Завдяки Bridgestone шинний бренд Firestone стане всесвітньо відомим

Інформація, яка була озвучена компанією Bridgestone на презентації 16 жовтня, стосується розширення ролі свого бренду Firestone. Зокрема, в рамках реалізації середньострокового бізнес-плану на 2016 - 2020 роки, передбачається прискорення темпів проведених структурних реформ. 

докладніше
22.10.2015
Вітаємо з Днем Автомобіліста!

Виграйте 1000 грн і не пропустіть знижки -50% на сервіс!

докладніше
12.10.2015
Bridgestone відкрила центр, який може попереджати про стихійні лиха

Компанія Bridgestone відкрила новий науковий центр, який зможе попереджати про стихійні лиха.

докладніше
05.10.2015
Нові універсальні всесезонні шини від Hankook для бездоріжжя

Нові універсальні вантажні шини AM09 Hankook SmartWork для вантажного транспорту. У нової моделі Ханкук AM09 підвищена міцність каркаса, який ширший на 10% в порівнянні з попередньою моделлю AM06 Hankook. Hankook AM09 – вантажна універсальна всесезонна шина розроблена для експлуатації в несприятливих дорожніх умовах, відрізняється високою економічністю і міцністю.

докладніше
05.10.2015
Асфальт, який поглинає воду – це реальність

Британські винахідники приємно здивували: вони створили пористий асфальт, який «поглинає» за одну хвилину до 1 000 літрів води на один квадратний метр. Це покриття особливо незамінне в місцях, де часто бувають затоплення або під час сильних дощів.

докладніше
11.09.2015
Bridgestone святкує 100-річний ювілей бренду Firestone в Австралії

Цього року виповнилося рівно 100 років відтоді, як шини ТМ Firestone почали продавати на Зеленому континенті.

докладніше
07.09.2015
Безпрограшна лотерея від Дальнобою! Виграють усі!

У всій мережі СТЦ Дальнобою діє безкоштовна безпрограшна лотерея в рамках програми лояльності «Дальнобой турбується про вас». Вже сотні наших клієнтів відчули справжній азарт гри та радість від виграшу приємних та корисних подарунків.

докладніше
31.08.2015
Не знаєте куди подіти утильні шини? Дальнобой вирішить це питання

Тільки 10% шин йде на утилізацію, решту закопують, спалюють або просто викидають на звалища. Приміром, у Європі переробляють 76% шин, у США – 87%, в Японії – 89%.

докладніше
05.08.2015
Дві нові вантажні шини від GT Radial

Світовий лідер з виробництва вантажних шин – відома корпорація GT Radial випустила дві вантажні шини GDR619 і GAM835.

докладніше
05.08.2015
Нова вантажна шина від Bridgestone – Bandag B760 FuelTech

Інноваційна вантажна шина від Bridgestone призначена для тракторів. Вантажна шина забезпечує чудове зчеплення з дорогою, до того ж дуже економна.

докладніше
27.07.2015
Bridgestone випустить екологічні вантажні шини

Корпорація Bridgestone вже через п'ять років, починаючи з 2020 року, планує застосовувати натуральні речовини у виробництві вантажних шин Bridgestone.

докладніше
14.07.2015
Виїзний вантажний шиномонтаж «Дальнобой-Експрес»

Послуга «Дальнобой-Експрес» — це мобільний вантажний шиномонтаж, який дозволить вам значно заощадити час на ремонті або заміні вантажних шин.

докладніше
14.07.2015
Ремонт вантажних шин

Правильно виконаний ремонт вантажних шин це наша взаємна безпека, пов'язана з експлуатацією транспортного засобу в першу чергу і збереження кровно зароблених коштів у другу. Ми пропонуємо тільки професійний ремонт вантажних шин. Будьте впевнені у високій якості ремонту вантажних шин, на кожен ремонт ми надає гарантію з індивідуальною відповідальністю.

докладніше
19.05.2015
Конкурс малюнка «Світ далекобійника очима дітей»

Друзі, настав час продемонструвати художній талант вашої дитини! Ми оголошуємо конкурс на кращий малюнок «Світ далекобійника очима дітей». Це шанс для вашого юного художника проявити себе і виграти чудовий конструктор LEGO!

докладніше
14.05.2015
Рекламація — серйозний іспит для постачальника

Рекламація — перевірка відносин між постачальником шин і перевізником, коли перевізник отримує відповідь на важливе запитання: «Чи правильно я обрав партнера по шинах?».

докладніше
30.04.2015
Графік роботи на травневі свята

Шановні клієнти, вітаємо вас з наступаючими травневими святами.
Бажаємо вам як слід відпочити, відновити сили і набратися енергії для нових звершень!

докладніше
27.04.2015
Шукаємо найоригінальніші фури України!

Станьте відомим на всю Україну, надсилайте фото своєї фантастичної вантажівки для зйомки у великому фірмовому календарі Дальнобой-2016.

докладніше
27.04.2015
Вітаємо зі світлим святом Пасхи!

Щиро вітаємо з величним і радісним святом - Воскресінням Христовим!

докладніше
19.03.2015
Вантажні шини EVO від Bridgestone

Японський виробник шин, компанія Bridgestone, представляє вантажні шини R249 EVO і R297 EVO. Шини розроблені за інноваційною технологією, із збільшеним індексом навантаження, призначені для керованої осі. Головною їх особливістю є те, що шини відповідають вимогам ЄС.

докладніше
19.03.2015
Bridgestone – головний спонсор World Solar Challenge

Цього року компанія Bridgestone виступить одним з організаторів чемпіонату з перегонів World Solar Challenge. Відмінною рисою гонок є те, що автомобілі будуть працювати завдяки сонячній енергії.

докладніше
18.03.2015
Дальнобой піклується про своїх клієнтів

На кожній станції Дальнобою ви можете придбати захищені шини та скористатися послугами шинного сервісу. 
Пригощаємо кавою та чаєм, пропонуємо приємні дрібнички на гарантуємо гарний настрій!

докладніше
17.03.2015
Зекономили $5 на дешевому ремонті шин... Сподіваємося, ви хоча б застраховані?

Чи знаєте ви, що не менше 20% усіх шин, які передчасно «вибухають» через неправильно зроблений ремонт?
В Україні ця цифра ще більша, тому що спокуса використовувати дешеві матеріали і некваліфіковану робочу силу в нас дуже велика.
 

докладніше
06.03.2015
Вітаємо зі святом весни і краси - 8 Березня!

Ми бажаємо жінкам завжди бути усміхненими,
сповненими надій та оптимізму!

докладніше
20.01.2015
Раді вам представити наш новий календар на 2015 рік

Ми розуміємо, цінуємо та пишаємося роботою далекобійників.
Саме тому ми створили цей календар, щоб розповісти про людей,
чия щоденна тяжка праця залишається у тіні їхніх великих машин.

докладніше
15.12.2014
Графік роботи філій Дальнобой на Новорічні та Різдвяні свята

Зверніть увагу на розклад роботи філій у святкові дні.

докладніше
08.12.2014
Нове покоління рульових шин від GT Radial

Після декількох років досліджень і розробок компанія GT Radial представила нове покоління рульових шин для магістральних і регіональних умов експлуатації. Цей тип шин спеціально адаптований під особливості українських доріг. Шина GSR225 має відповідну  позначку - COMBI ROAD. Варто зазначити, що нові шини успішно пройшли всі європейські тести і відповідають вимогам ЄВРО 6.

 

докладніше
08.12.2014
Наш партнер Bridgestone визнаний №1 у рейтингу світових виробників шин 5-й рік поспіль!

Компанія Bridgestone, котра упродовж багатьох років є ключовим постачальником шин для Компанії Дальнобой, за результатами авторитетного видання Tire Business, зайняла перше місце в рейтингу світових виробників шин за 2013 рік. У рейтингу було представлено 75 компаній – основні світові фігуранти шинного бізнесу.

докладніше
04.12.2014
Система контролю тиску

Лише 2 шини з кожних 10 передчасно втрачених виходять з ладу миттєво через серйозні ушкодження. А решта 8 з 10 – через незначні пошкодження та подальшу втрату тиску. І в більшості випадків втрати шини можна було б запобігти, якби на падіння тиску вчасно звернули увагу.
Ми пропонуємо систему контролю тиску LED Pressure Alarm, яка дійсно працює і захищає шини – за дуже демократичну ціну, яка по кишені будь-якому перевізнику.

докладніше
10.07.2014

У травні 2014 відновив роботу пункт заміни мастил в Києві (в'їзд з боку Чернігова) за адресою: вул. Радистів, 73а. 

Тут є можливість придбати і замінити моторне або трансмісійне масло, здійснити точкову змаску вузлів вантажного автомобіля.

докладніше
10.07.2014
Тепер доступна оплата пластиковими картками

Зверніть увагу, що тепер практично на будь-якій філії Дальнобоя товари або послуги можна оплатити пластиковою карткою*. А в липні та серпні діють ще й спеціальні бонусні програми** для тих клієнтів, які скористаються цією можливістю.

* послуги надаються партнерами Компанії Дальнобой

 

докладніше