партнери

Bridgestone
токіо, японія

Компанія Bridgestone (Бріджстоун) - світовий лідер з виробництва високоякісної технологічною гуми з великим спектром застосування. 
Прагнучи забезпечити найбільший комфорт водієві і його пасажирам, Bridgestone буквально створює еталон якості. Не дивно, що шини цієї компанії завоювали довіру мільйонів водіїв по всьому світу.

перейти на сайт
Shell

Концерн «Шелл» - один зі світових лідерів енергетичного сектора, що відіграє ключову роль у забезпеченні зростаючих глобальних потреб в енергоресурсах.

перейти на сайт
REMA

Світовий лідер у постачанні високоякісної продукції для ремонту і обслуговування шин. Компанію TIP TOP відрізняє висока якість, першокласна продукція систем ремонту і сервіс по всьому світу: 15 дочірніх підприємств в Європі та за кордоном, більше 65 точок продажу, 8 фабрик і виробничих підприємств, 5000 співробітників і 709 млн. євро загального обігу по всьому світу.

перейти на сайт
Hankook Tire
Сеул, Південна Корея

Hankook Tire світова компанія з виробництва шин для легкових і вантажних автомобілів та автобусів. Ханкук активно впроваджує інноваційні технології у виробництво вантажних шин. Широкий асортиментний ряд, включаючи шини для вантажівок, тягачів, шини для вантажних автомобілів MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, HYUNDAI, MERCEDES, FOTON, HOWO та інші. За товарообігом Hankook займає 1-е місце в Кореї, 7-е місце у світі. 

перейти на сайт
GiTi Tire

Компанія GiTi Tire займає 4-е місце в світі з виробництва вантажних шин. І є лідером з продажу шин на ринку Великобританії. Концерн оснащений кращим німецьким обладнанням, а у виробництві шин застосовують новітні технологи. Сертифікати ISO/TS 16949 підтверджують високу якість шин. Під торговою маркою GiTi виробляють надійні вантажні шини на каркасах підвищеної міцності. Доступні шини для автобусів, вантажівок DAF, VOLVO, SCANIA, MAN.

перейти на сайт