Персональні знижки: за кожну шину – 1 % знижки на наступну покупку

Із 1 травня по 30 червня 2019 року придбайте будь-які шини в мережі Дальнобой, реєструйте їх на сайті promo.dalnoboy.com та отримайте персональну знижку на наступну покупку. За кожну шину – 1 % знижки. Розмір максимальної знижки – не обмежений! Умова –  знижку можна використати на покупку не більше 14 шин того ж бренду.

докладніше
Такого ще не було: шини Falken у розстрочку на півроку під 1% в місяць

Із 1 травня по 30 червня 2019 року в мережі Дальнобой ви можете придбати будь-які шини Falken у розстрочку терміном на 6 місяців лише під 1 % в місяць. Нагадаємо, що стандартні умови поетапної оплати передбачають націнку 15 % на 6 місяців. Не зволікайте, вигідна комісія діє лише протягом двох місяців.

докладніше
Безкоштовна розстрочка на всі шини на 3 місяці

Із 1 травня по 30 червня 2019 року діє розстрочка під 0 % на 3 місяці при купівлі будь-яких захищених шин на ваш вибір в мережі Дальнобой. Без будь-яких прихованих платежів і переплат. Купуйте вигідно!

докладніше
Залиште відгук – отримайте знижку -70% на шинний сервіс

Дальнобой цінує довіру і думку кожного клієнта. Тому за відгук про співпрацю з Дальнобоєм на офіційній сторінці у Facebook або на Карті Google ми даруємо знижку -70% на будь-які послуги шинного сервісу, включаючи ремонти.

докладніше
Спільна програма компанії «Сканія Україна» та мережі Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» - Дальнобой, при поставці нових вантажних автомобілів Scania, у клієнтів є можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин за пакетом «Базовий» в будь-якому з 16 філій Дальнобю - абсолютно безкоштовно.

докладніше
}