Осіння шиноманія: ведучі шини на вигідних умовах

Зима не за горами! Саме час підготувати автопарк до зимового сезону та вигідно замінити ведучі шини. Із 3 жовтня по 31 грудня 2019 року ви маєте можливість придбати ведучі шини за вигідними цінами в мережі Дальнобой. Вибір торгової марки за вами – Bridgestone, Giti, Firestone чи Long March.

докладніше
Розстрочка на всі шини 0% на 3 місяці

Із 1 жовтня по 31 грудня 2019 року діє розстрочка під 0% терміном на 3 місяці на весь асортимент шин в мережі Дальнобой. Ми оплатимо відсотки за вас. Без будь-яких прихованих платежів і переплат.

докладніше
Акція до Дня далекобійника!

Вітаємо всіх, хто не уявляє свого життя без далеких доріг і великих вантажівок. Бажаємо вам міцного здоров'я, надійних друзів і веселих попутників. До свята даруємо знижку -70% на весь шинний сервіс в мережі Дальнобой 30 та 31 серпня 2019 року  та оголошує розіграш відеореєстратора Xiaomi.

докладніше
«Колесо фортуни» як не крути, а приз отримаєш!

Із 1 липня по 30 вересня 2019 року придбайте комплект будь-яких шин Bridgestone, Giti, Firestone чи Falken в мережі Дальнобой, реєструйте покупку на сайті promo.dalnoboy.com та крутаніть «Колесо фортуни», щоб виграти супер-приз!

докладніше
Купіть дві рульові шини – отримайте фініш-балансування безкоштовно!

Із 1 липня по 30 вересня 2019 року придбайте будь-які дві рульові шини в мережі Дальнобой та отримайте послугу фініш-балансування абсолютно безкоштовно.  Встигніть  скористатися вигідною пропозицією!

докладніше
Залиште відгук – отримайте знижку -70% на шинний сервіс

Дальнобой цінує довіру і думку кожного клієнта. Тому за відгук про співпрацю з Дальнобоєм на офіційній сторінці у Facebook або на Карті Google ми даруємо знижку -70% на будь-які послуги шинного сервісу, включаючи ремонти.

докладніше
Спільна програма компанії «Сканія Україна» та мережі Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» - Дальнобой, при поставці нових вантажних автомобілів Scania, у клієнтів є можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин за пакетом «Базовий» в будь-якому з 16 філій Дальнобю - абсолютно безкоштовно.

докладніше

}