Купуйте японські шини Falken та оберіть свій гарантований подарунок з Японії!

Із 1 березня по 30 квітня 2019 року в мережі Дальнобой купуйте комплект японських шин Falken, реєструйте номер гарантійного талона на сайті promo.dalnoboy.com та оберіть свій гарантований подарунок. Приємні подарунки вже чекають на вас!

 
докладніше
Шини Hifly за суперціною!

Шукаєте шини з оптимальним поєднанням ціни та якості Обирайте Hifly 38565 R22,5 HH107 причіп за спеціальною ціною 6 300 грн. Не зволікайте, кількість товару обмежена!

докладніше
Вона повертається! Весняна розстрочка під 0% на всі шини

Нарешті! Ось і закінчилася зима і весна повноправно вступила у свої права. Весна — це час для нових планів, задумів та нових починань. А для того, щоб нашим клієнтам було просто планувати і вигідно купувати шини, ми повертаємо програму розстрочки під 0% на 3 місяці на весь асортимент шин. Купувати в мережі Дальнобой — легко і вигідно!

докладніше
Досить пальне купувати – час 1000 літрів вигравати

Із 1 січня по 28 лютого 2019 року в мережі Дальнобой купуйте комплект шин Bridgestone, Giti чи Firestone, реєструйте номер гарантійного талона на сайті promo.dalnoboy.com та вигравайте 1000 літрів пального.

докладніше
Шини Hifly 385/65 за суперціною у розстрочку 0% на 3 місяці

Шини Hifly 385/65 R22,5 HH107 причіп за спеціальною ціною 6 499 грн. Також можливе оформлення розстрочки під 0% на 3 місяці. Спеціальна пропозиція діє з 1 січня по 28 лютого 2019 року в мережі Дальнобой.

докладніше
Шини Giti придбайте — Різдвяний вікенд у Буковелі вигравайте

Із 1 листопада по 27 грудня 2018 року придбайте комплект із 4-х ведучих шин Giti з вказаного асортименту, реєструйте номер гарантійного талона та виграйте Різдвяний вікенд на двох у Буковелі.

докладніше
Шини Hifly обирайте — знижки від Дальнобою тримайте

Із 1 листопада по 31 грудня 2018 року ви маєте можливість заощадити та придбати вантажні шини Hifly за зниженими цінами.

докладніше
Ведучі шини заміняйте — легкові зимові вигравайте!

Із 1 вересня по 31 жовтня 2018 року придбайте чотири ведучі шини Bridgestone, реєструйте номер гарантійного талону та вигравайте комплект зимових легкових шин Bridgestone Blizzak

докладніше
Ведучі шини міняйте — знижки від Дальнобою тримайте

З 1 вересня по 31 жовтня 2018 року ви маєте можливість придбати ведучі шини 31570 R22,5 GiTi, Long March та Hifly за зниженими цінами.

докладніше
Розстрочка 0% на шини продовжується!

Із 1 вересня по 31 жовтня 2018 року діє розстрочка під 0% на 3 місяці при купівлі будь-яких захищених шин на ваш вибір в мережі Дальнобой. 

докладніше
Вітаємо з Днем Далекобійника!

До свята даруємо знижку -70% на абсолютно всі послуги шинного та автосервісу! Знижкою можна скористатися в мережі Дальнобой лише 27 серпня 2018 року. Ловіть момент! 

докладніше
Залиште відгук – отримайте знижку -70% на шинний сервіс

Дальнобой цінує довіру і думку кожного клієнта. Тому за відгук про співпрацю з Дальнобоєм на офіційній сторінці у Facebook або на Карті Google ми даруємо знижку -70% на будь-які послуги шинного сервісу, включаючи ремонти.

докладніше
Спільна програма компанії «Сканія Україна» та мережі Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» - Дальнобой, при поставці нових вантажних автомобілів Scania, у клієнтів є можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин за пакетом «Базовий» в будь-якому з 16 філій Дальнобю - абсолютно безкоштовно.

докладніше
}