Всі шини у розстрочку 0% на 3 місяці!

З 1 липня по 31 серпня 2017 року у вас є можливість придбати будь-які шини на ваш вибір в мережі Дальнобой у розстрочку 0% терміном на 3 місяці.

докладніше
Одна шина = 25 км доставки у подарунок

З 1 липня по 31 серпня 2017 року придбайте будь-які шини на ваш вибір в мережі Дальнобой та отримайте до 250 км пробігу «Дальнобой-Експресу» абсолютно безкоштовно.

докладніше
Залиште відгук – отримайте знижку -70% на шинний сервіс

Дальнобой цінує довіру і думку кожного клієнта. Тому із 1 липня по 31 серпня 2017 року за відгук про співпрацю з Дальнобоєм на офіційній сторінці у Facebook або на Карті Google ми даруємо знижку -70% на будь-які послуги шинного сервісу, включаючи ремонти.

докладніше
Дальнобой-Дубляни: -50% на регулювання геометрії параметрів осей

З 1 липня по 31 серпня 2017 року на сервісній станції «Дальнобой-Дубляни» діє спеціальна знижка -50% на послугу регулювання параметрів осей для причепів та напівпричепів.

докладніше
Розумна економія!

Відновлені шини 315/70, ведуча вісь, всього за 4 000 грн. Гарантія 2 роки

докладніше
Відтепер Дальнобой і в Миколаєві!

З нагоди відкриття нової станції -50% на весь шинний та автосервіс в Миколаєві!

докладніше
Спільна програма компанії «Сканія Україна» та мережі Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» - Дальнобой, при поставці нових вантажних автомобілів Scania, у клієнтів є можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин за пакетом «Базовий» в будь-якому з 16 філій Дальнобю - абсолютно безкоштовно.

докладніше
Приємні подарунки для наших клієнтів

Кожен клієнт, після обслуговування чи покупки шин, має можливість отримати сувенір від Дальнобою. Невеличкий подарунок вже чекає на вас у вашого менеджера.

докладніше
}